1. internetová lékárna s 500 výdejními místy v ČR
search

Canespor 1x denně roztok 15ml

Canespor 1x denně roztok 15ml
  • Canespor 1x denně roztok 15ml
  • Canespor 1x denně roztok 15ml
  • Canespor 1x denně roztok 15ml

186 Kč
skladem > 10 +Léčivá látka přípravku Canespor 1x denně roztok je lokální antimykotikum se širokým spektrem účinku k místní léčbě kožních infekcí vyvolaných kvasinkami, plísněmi a jinými houbami. Čtěte pozorně příbalový leták.

Popis

Canespor 1× denně se používá při plísňových onemocněních (mykózách) vyvolaných dermatofyty, kvasinkami a jinými houbami. K nákazám citlivým na Canespor 1× denně patří například mykózy nohou a rukou, mykózy kůže v místech snadného zapaření, tj. především v kožních záhybech.

Dalšími indikacemi jsou olupující se skvrny obvykle na přední straně trupu nebo na zádech, povrchové kandidózy, erythrasma (červenohnědé nesvědivé skvrny až plochy v místech vystavených zvýšenému pocení a tření).

Dávkování a způsob užití

Canespor 1× denně se na postižená místa nanáší 1× denně, nejlépe večer před spaním. Před nanesením přípravku Canespor 1× denně u je vhodné postižená místa omýt vodou a důkladně osušit. Několik kapek obvykle vystačí k ošetření plochy o velikosti dlaně ruky.

Příznaky a potíže

Mykóza, plíseň nohou a nehtů

Upozornění

Aby se zabránilo opakování onemocnění, v léčbě by se mělo pokračovat ještě týden až 2 týdny po vymizení příznaků nebo po vymizení obtíží, ale délka léčby by se v zásadě měla řídit povahou onemocnění.

Složení

100ml roztoku obsahuje bifonazolum 1g.

Podrobné informace k produktu Canespor 1x denně roztok 15ml


Podobné produktyDoprava zdarma na sLéky.cz