1. internetová lékárna s 500 výdejními místy v ČR
search

Canespor 1x denně krém 1x15g 1%

Canespor 1x denně krém 1x15g 1%
188 Kč
skladem > 10 +Lokální antimykotikum se širokým spektrem účinku k místní léčbě kožních infekcí vyvolaných kvasinkami, plísněmi a jinými houbami.

Popis

Canespor 1× denně se používá na plísňová a kvasinková onemocnění kůže vyvolaných dermatofyty, kvasinkami a jinými houbami.

K nákazám citlivým na Canespor 1× denně patří například mykózy nohou a rukou (tinea pedum, tinea manus), mykózy kůže v místech snadného zapaření, tj. především v kožních záhybech (tinea corporis, tinea inguinalis).

Dalšími indikacemi jsou pityriasis versicolor (olupující se skvrny obvykle na přední straně trupu nebo na zádech), povrchové kandidózy (zřetelně ohraničené, obvykle červené svědící skvrny, často se objevují v místech zapářky nebo mezi prsty), erythrasma (červenohnědé nesvědivé skvrny až plochy v místech vystavených zvýšenému pocení a tření).

Dávkování a způsob užití

Nanáší se na postižená místa 1x denně v tenké vrstvě, nejlépe večer před spaním. Před aplikací přípravku se doporučuje postižená místa omýt a důkladně usušit.

Příznaky a potíže

Mykóza, plíseň nohou a nehtů

Složení

100g krému obsahuje: bifonazolum 1 g. Pomocné látky: benzylalkohol, cetyl-palmitát, cetylstearylalkohol , oktyldodekanol, polysorbát 60, sorbitan-stearát, čištěná voda.

Podrobné informace k produktu Canespor 1x denně krém 1x15g 1%


Podobné produktyDoprava zdarma na sLéky.cz