search
1. internetová lékárna s 500 výdejními místy v ČR

Canephron tbl. obd. 60

Canephron tbl. obd. 60
  • Canephron tbl. obd. 60
  • Canephron tbl. obd. 60

Tradiční rostlinný léčivý přípravek používaný u dospělých jako doplňková léčba v rámci prevence usazování ledvinového písku a v případě zánětlivých onemocnění močových cest provázených lehkými obtížemi (jako např. časté močení, pálení při močení). Čtěte pozorně příbalový leták.

195 Kč Sleva 16%
Původní cena
231 Kč
Ušetříte
-36 Kč / 16 %
skladem > 10 +


NovinkaDoporučujeme

Popis

Tradiční rostlinný léčivý přípravek používaný u dospělých jako doplňková léčba v rámci prevence usazování ledvinového písku a v případě zánětlivých onemocnění močových cest provázených lehkými obtížemi (jako např. časté močení, pálení při močení).

Dávkování a způsob užití

Dospělí pacienti: jednotlivá dávka: 2 obalené tablety

denní dávka: 6 obalených tablet

Užívá se jednotlivá dávka ráno , v poledne a večer. Tablety se polykají vcelku a zapíjejí se tekutinou (sklenicí vody). Doporučuje se zvýšený příjem tekutin. Pokud je lék účinný a dobře snášen pacientem, může být užíván po dobu 4 týdnů (po 2 týdenním užívání je nutno poradit se s lékařem). Pokud by se příznaky zhoršili nebo přetrvávají dál , přibližně po 7 dnech je nutno poradit se s lékařem.

Pečlivě čtěte příbalový leták.

Příznaky a potíže

Zdravé močové cesty

Upozornění

Jelikož nejsou dostatečné zkušenosti s užíváním v těhotenství nebo během kojení , přípravek by neměl být v těhotenství a během kojení užíván.

Podrobné informace k produktu Canephron tbl. obd. 60Doprava zdarma na sLéky.cz