1. internetová lékárna s 500 výdejními místy v ČR
search

Bromhexin - Egis sol.1x60ml/120mg

Bromhexin - Egis sol.1x60ml/120mg
  • Bromhexin - Egis sol.1x60ml/120mg

104 Kč
skladem > 10 +



Přípravek se používá k usnadnění vykašlávání hlenů při akutním onemocnění horních dýchacích cest, která jsou provázena tvorbou hustého vazkého hlenu. Čtěte pozorně příbalový leták.

Popis

Bromhexin-EGIS je lék usnadňující vykašlávání, doporučovaný k léčbě akutních a chronických chorob dýchacích cest souvisejících s tvorbou hustého hlenu a sputa.

Přípravek usnadňuje odstraňování sekretu v průduškách a průdušnici. Rozpouštění slizového sekretu je rovněž usnadněno při zánětech nosu a hltanového pouzdra.

Přípravek není vhodný k úlevě od suchého kašle.

Dávkování a způsob užití

Doporučená dávka přípravku pro dospělé jsou 4 ml roztoku 3× denně.

Příznaky a potíže

Kašel

Složení

Výrobek obsahuje léčivou látku bromhexini hydrochloridum.

Podrobné informace k produktu Bromhexin - Egis sol.1x60ml/120mg


Podobné produkty



Doprava zdarma na sLéky.cz