1. internetová lékárna s 500 výdejními místy v ČR
search

BioGaia Protectis probio.kapky Lactob.reuteri 10ml

BioGaia Protectis probio.kapky Lactob.reuteri 10ml
499 Kč Sleva 20%
Původní cena
620 Kč
Ušetříte
-121 Kč / 20 %
skladem > 10 +Probiotické kapky pro děti již od narození.

Popis

Dětské kapky BioGaia® Protectis® jsou doplněk stravy pro děti od narození.

Obsahují ověřený patentovaný probiotický kmen Lactobacillus reuteri Protectis® (L. reuteri DSM 17938), který napomáhá utvářet nebo obnovovat střevní mikrobiotu. Probiotický kmen Lactobacillus reuteri Protectis® pochází z mateřského mléka, a tak je zcela přirozený lidskému organismu. Díky tomu BioGaia® přispívá k rovnováze střevní mikrobioty miminka.

Probiotické přípravky BioGaia® je vhodné užívat již v průběhu těhotenství, kdy probiotické bakterie podle nejnovějších vědeckých poznatků procházejí přes placentu. Po porodu je můžete začít podávat svému miminku.

Pro koho a kdy je vhodné užívání dětských kapek BioGaia® Protectis®?

  • děti od narození pro spokojené bříško  a/nebo při kojeneckých kolikách
  • předčasně narozené děti
  • děti narozené císařským řezem
  • při a po léčbě antibiotiky
  • při a po akutním a chronickém průjmu
  • při nerovnováze mikrobioty nebo jejím riziku

Dětské kapky BioGaia Protectis jsou bez příchuti a neovlivňují chuť pokrmů a nápojů.

Dávkování a způsob užití

Dětem od narození podávejte 5 kapek denně. Před použitím dobře protřepejte po dobu 10 sekund. Tubičku jemně stlačte a nakapejte 5 kapek. Pokud se kapky nezačnou tvořit, znovu dobře protřepejte. Kapky můžete podávat na lžičce, nakapané na prso (v případě, že kojíte), nebo je můžete přidat do lahve s krmením či do jídla. Nepřekračujte doporučenné dávkování.

Kapky nepřidávejte do horkého jídla nebo nápojů a nepodávejte z tuby přímo do úst, aby nedošlo k poškození živých, aktivních bakterií.

Těhotné a kojící ženy mohou přípravek užívat.

Upozornění

Na suchém místě při teplotě do 25 °C a mimo dosah dětí. Uchovávejte dobře uzavřené a ujistěte se, že je víčko dostatečně utažené. Olej, který se dostane do uzávěru, utřete čistým, suchým hadříkem. Zabraňte kontaktu se slinami nebo vodou. Tubu spotřebujte do 3 měsíců od otevření.

Složení

Slunečnicový olej, mastné kyseliny se středně dlouhým řetězcem triglyceridů (MCT) a živé bakterie Lactobacillus reuteri DSM 17938 (Protectis®).

Balení obsahuje bílý plastový proužek, sloužící k prodloužení doby použitelnosti, který byl schválen pro použití s potravinami a není určen ke konzumaci.

Podrobné informace k produktu BioGaia Protectis probio.kapky Lactob.reuteri 10ml


Podobné produktyDoprava zdarma na sLéky.cz