1. internetová lékárna s 500 výdejními místy v ČR
search

BioGaia Prodentis 20 pastilek

BioGaia Prodentis 20 pastilek
317 Kč
skladem > 10 +Probiotický doplněk stravy pro péči o ústní mikrobiotu, zuby a dásně. 

Popis

BioGaia Prodentis probiotické pastilky je doplněk stravy pro péči o ústní mikrobiotu, zuby a dásně. Obsahují patentovaný probiotický kmen L. reuteri Prodentis (L. reuteri DSM17938 a L. reuteri ATCC PTA 5289). 

Pro zdraví ústní dutiny je klíčová rovnováha orální mikrobioty. Mezi časté problémy dutiny ústní patří zánět dásní, parodontóza nebo zánět v okolí zubního implantátu či chronický zápach z úst. Problémy s dásněmi jsou také velmi časté v období těhotenství.

Probiotické pastilky obsahují živé bakterie Limosilactobacillus reuteri Prodentis, které podporují normální funkci dásní a pomáhají doplňovat prospěšné bakterie v dutině ústní. 

Pastilky snižují výskyt infekčních onemocnění v ústech, která mohou být způsobena nedostatečnou hygienou, stresem, nevhodnými stravovacími návyky, užíváním léků či náročným životním stylem.

Vhodné i pro děti od 3 let, těhotné a kojící ženy.

Dávkování a způsob užití

Užívejte 1-2 pastilky denně, nejlépe ihned po vyčištění zubů. Bezprostředně před a po užití pastilky není vhodné použití antibakteriální ústní vody. Pastilky nechte volně rozpustit v ústech.

Složení

Plnidlo (isomalt), L. reuteri DSM17938 a L. reuteri ATCC PTA 5289 (L. reuteri Prodentis), plně hydrogenovaný palmový olej, zvlhčující látka, mátové aroma, mentolové aroma, mátový olej, sladidlo (sukralóza).

Každá pastilka obsahuje 200 milionů živých bakterií Limosilactobacillus reuteri Prodentis(kombinace L. reuteri DSM 17938 a L. reuteri ATCC PTA 5289).

Podrobné informace k produktu BioGaia Prodentis 20 pastilekDoprava zdarma na sLéky.cz