1. internetová lékárna s 500 výdejními místy v ČR
search

Bioaquanol H regulátor vlasového růstu 55ml

Bioaquanol H regulátor vlasového růstu 55ml
  • Bioaquanol H regulátor vlasového růstu 55ml

74 Kč
skladem > 10 +Regulátor vlasového růstu. Zlepšuje sorbci vody v pokožce, zvyšuje pevnost a vláčnost vlasů, odstraňuje výskyt lupů. Obsažená Kyselina hyaluronová, elastin a řada vitamínů zvyšuje kvalitu růstu a zamezuje předčasnému vypadávání.

Popis

Nový, vysoce účinný regulátor růstu vlasů s obsahem kyseliny hyaluronové, extraktů z chrupavky a řady vitamínů.

Bylo klinicky prokázáno, že přeměna nezralého vlasu na vlas zralý a jeho vypadávání je regulováno obsahem kyseliny hyaluronové a dalších látek v okolí vlasové cibulky.

BIOAQUANOL H právě takové látky obsahuje a při pravidelné aplikaci navodí normální stav v pokožce a obnoví tak růstový cyklus vlasů. Dále BIOAQUANOL H zlepšuje sorbci vody v pokožce, zvyšuje pevnost a vláčnost vlasů a odstraňuje výskyt lupů.

Dávkování a způsob užití

Alespoň jednou denně na postižené místo smotkem vaty popřípadě přímo vetřít prsty do pokožky vlasové části hlavy nebo obočí.

Ukazuje se, že největšího efektu lze dosáhnout kombinací obou BIOAQUANOLů, a to tak, že nejdříve stimulujeme buňky vytvářející vlas BIOAQUANOLEM U a růst vlasů řídíme BIOAQUANOLEM H.

Příznaky a potíže

Vypadávání vlasů

Složení

Aqua, Alcohol, Glycerin, Sodium Hyaluronate, Nonoxynol-9, Panthenol,Niacin, Biotin, Glycoaminoglycans, Phenoxyethanol (and) Methylparaben (and) Butylparaben (and) Ethylparaben (and) Propylparaben, Fragrance.

Podrobné informace k produktu Bioaquanol H regulátor vlasového růstu 55ml


Podobné produktyDoprava zdarma na sLéky.cz