1. internetová lékárna s 500 výdejními místy v ČR
search

Bepanthen Plus krém 30g

Bepanthen Plus krém 30g
181 Kč
skladem > 10 +Dezinfekční a hojivý krém.

 

Popis

Bepanthen Plus obsahuje dexpanthenol a chlorhexidin, dexpanthenol se v buňkách kůže přeměňuje na kyselinu pantothenovou ze skupiny B vitaminů. Ta je nepostradatelná pro tvorbu a regeneraci kůže a zvyšuje pružnost a pevnost jizev.

Chlorhexidin je dezifekční prostředek, který znemožňuje pomnožování mikrobů na povrchu ran. Tím brání vzniku a šíření infekce v ráně. Bepanthen Plus zabraňuje i vysušování ran a díky chladivému účinku zmírňuje i jejich bolestivost. Bepanthen Plus lze lehce nanášet i omývat, nemastí ani nelepí.

Přípravek lze používat na suchá i mokvající povrchová poranění pokožky, jako jsou oděrky, řezné rány a škrábnutí, stržené puchýře, trhliny a praskliny pokožky, lehké popáleniny, otlaky, proleženiny.  Přípravek se může používat v těhotenství i v době kojení (např. k ošetření oděrek nebo prasklin prsních bradavek, ne však na velké plochy). Přípravek je možné použít i u dětí.

Dávkování a způsob užití

Aplikujte podle potřeby až 5x denně v tenké vrstvě na postižená, ale očištěná místa.

Příznaky a potíže

Cestování, lékárnička na cestyOdřeniny a poranění kůžePodrážděná intolerantní pokožka

Složení

1 g krému obsahuje: Dexpanthenolum 50 mg a Chlorhexidini dihydrochloridum 5 mg. Pomocné látky: racemický pantolakton, cetylalkohol, stearylalkohol, bílá vazelína, tekutý parafín, tuk z ovčí vlny, makrogol-2000- stearát, čištěná voda.

Podrobné informace k produktu Bepanthen Plus krém 30g


Podobné produktyDoprava zdarma na sLéky.cz