search
1. internetová lékárna s 500 výdejními místy v ČR

Belohair 5% 60ml

Belohair 5% 60ml
  • Belohair 5% 60ml
  • Belohair 5% 60ml

Belohair 5% je indikován k léčbě androgenně podmíněné alopecie u mužů ve věku 18 až 65 let. Kožní roztok s alkoholovým arómatem. Čtěte pozorně příbalový leták.

376 Kč Sleva 28%
Původní cena
523 Kč
Ušetříte
-147 Kč / 28 %
skladem > 10 +Popis

Účinnou látkou přípravku Belohair 5% je minoxidil. Patří do skupiny léčiv nazývaných dermatologika.

Belohair 5% je indikován k léčbě androgenně podmíněné alopecie u mužů i žen ve věku 18 až 65 let. Androgenně podmíněná alopecie (úbytek vlasů s mužskou formou plešatění) je druh úbytku vlasů, který může postihnout muže i ženy.

U mužů začíná alopecie ústupem vlasové linie na čele a vypadáváním vlasů na temeni, postižené plochy se postupně zvětšují. V průběhu tohoto procesu se tvoří podkovovitý pruh vlasů v okrajových částech vlasové linie, vzadu a po stranách hlavy.

Ženský typ alopecie začíná roztroušeným vypadáváním vlasů, vlasy jsou tenčí, kratší a šedivějí, začíná mezi nimi prosvítat kůže. U žen ale téměř nikdy nedochází k ústupu vlasové linie na čele.

Dávkování a způsob užití

Dávka 1 ml (odpovídá 10 stlačením) musí být aplikována na celou postiženou plochu pokožky 2× denně, ráno a večer. Celková denní dávka nesmí být vyšší než 2 ml (odpovídá 20 stlačením). Pokud se přípravek nanáší prsty, je třeba po aplikaci ruce dobře umýt. Úspěch léčby se objeví až po delším čase. Růst nových vlasů může být očekáván po aplikaci přípravku 2× denně po dobu 4 měsíců i déle. Příbalové

Příznaky a potíže

Vypadávání vlasů

Složení

Minoxidilum 50 mg v 1 ml roztoku

Podrobné informace k produktu Belohair 5% 60ml


Podobné produktyDoprava zdarma na sLéky.cz