1. internetová lékárna s 500 výdejními místy v ČR
search

Beclomet Nasal Aqua 50 mcg nosní sprej 23ml

Beclomet Nasal Aqua 50 mcg nosní sprej 23ml
188 Kč Sleva 15%
Původní cena
222 Kč
Ušetříte
-34 Kč / 15 %
skladem > 10 +Přípravek se užívá k léčbě sezónní a alergické rýmy

Popis

Tento nosní sprej se používá na prevenci a léčbu sezónní a celoroční alergické rýmy, včetně senné rýmy a vazomotorické rinitidy (rýma způsobená roztažením cévek v nosní sliznici).

Alergická rýma může být zapříčiněna stykem s alergeny, jako jsou např. roztoči, zvířecí chlupy, některé druhy plísní, vybrané potraviny, léky, včelí a vosí jed, kovy, složky kosmetiky nebo chemikálie z pracovního prostředí.

Příčinou vzniku vazomotorické rýmy je abnormální, zvýšená reakce cév nosní sliznice na rozličné vnitřní i zevní faktory. Spouštěčem může být cigaretový kouř, přechod z chladu do tepla či naopak, změna vlhkosti prostředí, rozkolísaná hladina hormonů a další.

Dávkování a způsob užití

Obvyklá dávka přípravku pro dospělé a děti od 6 let je 1–2 vstřiky do každé nosní dírky 2krát denně.

Celková denní dávka by neměla překročit osm vstřiků (4 vstřiky do každé nosní dírky).

Podle individuální reakce pacienta je možno dávku postupně snížit. K zajištění efektivní kontroly příznaků by měla být použita minimální dávka.

Příznaky a potíže

Senná rýma

Složení

1 dávka obsahuje 50 mikrogramů beclometasoni dipropionas.Be­klometason-dipropionát. Polysorbát 80, glukóza, disperzní celulóza, benzalkonium-chlorid, hydroxid sodný nebo kyselina chlorovodíková (na úpravu pH), čištěná voda.

Podrobné informace k produktu Beclomet Nasal Aqua 50 mcg nosní sprej 23ml


Podobné produktyDoprava zdarma na sLéky.cz