1. internetová lékárna s 500 výdejními místy v ČR
search

Bayflex tablety 3x30x1178mg

Bayflex tablety 3x30x1178mg
499 Kč
skladem > 10 +Léčivý přípravek Bayflex se používá k léčbě mírného až středního stupně osteoartrózy kolene. Vhodný pro dospělé a dospívající od 18 let.

Popis

Léčivý přípravek Bayflex obsahuje účinnou látku glukosamin, která patří do širší skupiny nesteroidních protizánětlivých a protirevmatických léčiv. Glukosamin je přirozenou součástí chrupavky a synoviální tekutiny a stimuluje buňky chrupavky k tvorbě látek důležitých pro její správnou funkci. Bayflex se používá k léčbě mírného až středního stupně osteoartrózy kolene. Osteoartróza je onemocnění, které způsobuje bolesti kloubů. Typickým příznakem artrózy kolene je bolest při chůzi, nebo naopak ztuhlost kloubu po období klidu. Vhodný pro dospělé a dospívající od 18 let.

Jak ho užívat?

Dospělí užívají 1 tabletu denně s jídlem nebo nezávisle na jídle. Tabletu spolkněte vcelku a zapijte dostatečným množstvím tekutiny. K úlevě od obtíží a bolesti nemusí dojít dříve, než po několika týdnech léčby a někdy i po delší době.

Přípravek nesmí užívat děti do 2 let věku. Děti a dospívající do 18 let, těhotné a kojící ženy by přípravek užívat neměly.

Dále by Vás mohlo zajímat, že Bayflex nesmí užívat pacienti s přecitlivělostí na korýše, protože léčivá látka se získává z korýšů. Pacienti s poruchou glukózové tolerance, s rizikem kardiovaskulárních onemocnění a astmatem by měli přípravek užívat pod dohledem lékaře a měli by být pečlivě sledováni.

Co obsahuje?

Jedna potahovaná tableta obsahuje natrii glucosamini sulfatis complexus 1884,60 mg ekvivalentní glucosamini sulfas 1500 mg nebo glucosaminum 1178 mg. Dále pomocné látky: povidon K30, makrogol 4000, magnesium-stearát,mhypromelosu, oxid titaničitý (E171), mastek, propylenglykol, polysorbát 80.

Podrobné informace k produktu Bayflex tablety 3x30x1178mgDoprava zdarma na sLéky.cz