1. internetová lékárna s 500 výdejními místy v ČR
search

B-komplex Sanofi drg 100

B-komplex Sanofi drg 100
109 Kč
skladem > 10 +B-komplex Sanofi je doplněk stravy obsahující komplex vitamínů skupiny B pro podporu normální činnosti nervové soustavy a snížení míry únavy a vyčerpání. Přípravek je možné užívat při zvýšených nárocích organismu nebo pro denní doplnění hladiny vitaminů při jejich nedostatku. Vhodný pro dospělé a děti od 3 let věku.

Popis

Doplněk stravy B-komplex Sanofi obsahuje vitaminy skupiny B, které patří mezi vitaminy rozpustné ve vodě. Tyto vitaminy jsou nezbytné pro udržení chodu životních dějů v organizmu, mají významnou úlohu v aktivitě enzymů podílejících se na výměně látkové - na buněčném dýchání, odbourávání uhlovodanů, tuků a aminokyselin, účastní se na procesech využití energie. Jsou nezbytné pro normální funkci tkání - kůže, nervstva, zažívacího traktu, obranyschopnost organizmu apod. V těhotenství, při kojení a ve stáří je potřeba vitaminů B zvýšena, vyšší potřeba je i při zvýšené tělesné námaze.

Dávkování a způsob užití

Dospělí a děti od 3 let věku užívají 1 tabletu denně. Tabletu spolkněte celou, nerozkousanou a zapijte dostatečným množstvím vody.

Přípravek není určen pro děti do 3 let věku. Těhotné a kojící ženy mohou přípravek užívat.  

Složení

Jedna potahovaná tableta obsahuje thiamini hydrochloridum (vitamin B1) 2 mg, riboflavinum (vitamin B2) 2 mg, pyridoxini hydrochloridum (vitamin B6) 1 mg, nicotinamidum (vitamin PP, vitamin B3) 20 mg, calcii pantothenas (vitamin B5) 3 mg a dále pomocné látky: sacharosu, laktosu, kukuřičný škrob, talek, oxid titaničitý, želatinu, triglyceridy, stearan vápenatý, včelí vosk bílý, sodnou sůl karboxymethylcelulosy, celulosovou gumu, oxid křemičitý, karnaubský vosk, hnědý oxid železitý, černý oxid železitý, žlutý oxid železitý. 

Podrobné informace k produktu B-komplex Sanofi drg 100


Podobné produktyDoprava zdarma na sLéky.cz