1. internetová lékárna s 500 výdejními místy v ČR
search

B-komplex forte Sanofi tbl 20

B-komplex forte Sanofi tbl 20
65 Kč
skladem > 10 +B-komplex forte Sanofi je doplněk stravy obsahující komplex vitamínů skupiny B pro podporu normální činnosti nervové soustavy a snížení míry únavy a vyčerpání. Přípravek je možné užívat při zvýšených nárocích organismu nebo pro denní doplnění hladiny vitaminů při jejich nedostatku. Vhodný pro dospělé a dospívající od 12 let.

Popis

Doplněk stravy B-komplex forte Sanofi obsahuje vitaminy skupiny B, které patří mezi vitaminy rozpustné ve vodě. Tyto vitaminy jsou nezbytné pro udržení chodu životních dějů v organizmu, mají významnou úlohu v aktivitě enzymů podílejících se na výměně látkové - na buněčném dýchání, odbourávání uhlovodanů, tuků a aminokyselin, účastní se na procesech využití energie. Jsou nezbytné pro normální funkci tkání - kůže, nervstva, zažívacího traktu, obranyschopnost organizmu apod. V těhotenství, při kojení a ve stáří je potřeba vitaminů B zvýšena, vyšší potřeba je i při zvýšené tělesné námaze.

Dávkování a způsob užití

Dospělí a dospívající od 12 let věku užívají 1 tabletu denně. Tabletu spúolkněte celou, nerozkousanou a zapijte dostatečným množstvím vody.

Přípravek není určen pro děti do 12 let věku, těhotné a kojící ženy.  

Složení

Jedna potahovaná tableta obsahuje thiamini hydrochloridum (vitamin B1) 15 mg, riboflavinum (vitamin B2) 15 mg, pyridoxini hydrochloridum (vitamin B6) 10 mg, niacinum (vitamin PP, vitamin B3) 50 mg, calcii pantothenas (vitamin B5) 25 mg a dále pomocné látky: sacharosu, laktosu, kukuřičný škrob, talek, oxid titaničitý, želatinu, triglyceridy, stearan vápenatý, včelí vosk bílý, sodnou sůl karboxymethylcelulosy, celulosovou gumu, oxid křemičitý, karnaubský vosk, hnědý oxid železitý, černý oxid železitý, žlutý oxid železitý.

Podrobné informace k produktu B-komplex forte Sanofi tbl 20


Podobné produktyDoprava zdarma na sLéky.cz