1. internetová lékárna s 500 výdejními místy v ČR
search

Avene Eau Thermale 150ml - termální voda ve spreji

Avene Eau Thermale 150ml - termální voda ve spreji
238 Kč Sleva 3%
Původní cena
246 Kč
Ušetříte
-8 Kč / 3 %
skladem 8 +Čistá termální voda. Balena sterilně přímo u zdroje

Popis

Avene Eau Thermale je přirozeně zklidňující a zjemňující termální voda, která je nezbytnou péčí o všechny typy citlivé pleti.

Obsahuje novou účinnou látku Parcerine, která snižuje reaktivitu pleti a díky spojení s termální vodou Avene přirozeně zklidňuje a působí proti podráždění. Jemná a osvěžující textura zanechává pleť čistou a zklidněnou bez pocitů pnutí a podráždění. Termální voda Avene poskytuje okamžité osvěžení, úlevu a zklidnění při podráždění a začervenání pokožky, při opalování, při spálení od slunce, při sluneční alergii, po sportovním výkonu, po epilaci, holení a odlíčení, lze ji použít také ke zklidnění opruzené pokožky. Fixuje make-up. Vhodná pro všechny věkové kategorie.

Dávkování a způsob užití

Nastříkejte na kůži jemnou „mlhu“. Nechte několik minut působit, poté jemně dosušte suchým odličujícím tamponem.

Příznaky a potíže

Citlivá pokožka Podrážděná intolerantní pokožka Reaktivní pleť se sklonem k červenání Regenerace kůže po opalování Svědění

Upozornění

Nádobka je pod tlakem: Při zahřátí se může roztrhnout. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji zapálení. Zákaz kouření. Nepropichujte nebo nespalujte ani po použití. Uchovávejte mimo dosah dětí. Chraňte před slunečním zářením. Nevystavujte teplotě přesahující 50 °C.

Složení

Avene Thermal Spring Water (Av?ne Aqua), Nitrogen.

Podrobné informace k produktu Avene Eau Thermale 150ml - termální voda ve spreji


Podobné produktyDoprava zdarma na sLéky.cz