1. internetová lékárna s 500 výdejními místy v ČR
search

Aurecon Ušní sprej 50ml

Aurecon Ušní sprej 50ml
152 Kč
skladem > 10 +Ušní kapky omezující nadbytečnou tvorbu ušního mazu.

Popis

Aurecon Ušní kapky omezují nadbytečnou tvorbu ušního mazu, ulehčují a zvyšují účinnost čištění ucha, snižují ulpívání ušního mazu na zvukovodu a zachovávají přirozené fyziologické poměry v uchu.

Obsažený olivový olej je základní látka, do které se přidávají všechny ostatní olejové přísady. Eukalyptový olej má velmi účinné antibakteriální a uklidňující účinky při onemocnění horních cest dýchacích a rýmě. Olej z heřmánku působí regeneračně, citronový olej má antiseptické účinky podobně jako olej z čajovníku. Levandulový olej má antiseptické a protizánětlivé účinky.

Přípravek je určený pro všechny věkové kategorie, zvlášť pro starší lidi, kterým se tvoří tzn. suchý ušní maz. Přípravek je vhodný pro lidi nosící sluchový přístroj, pro osoby pracující v prašném prostředí, pro osoby vystavené různým změnám atmosférického tlaku (potápěči, horolezci, osoby, které pracují příp. cestují v letadle).

Dávkování a způsob užití

Aplikujte 1-2 vstříknutí do každé ušní dírky, 1-2x denně, přičemž přidržujte vstřikovač při vstupu do ucha.

Nakloňte hlavu mírně na stranu, čímž zabezpečíte vtékání kapaliny do ucha. V případě potřeby aplikaci opakujte. Po každém použití opláchněte nástavec vlažnou vodou.

Složení

Olivový olej, eukalyptový olej, olej z heřmánku, citronový olej, olej z čajovníku a levandulový olej.

Podrobné informace k produktu Aurecon Ušní sprej 50ml


Podobné produktyDoprava zdarma na sLéky.cz