1. internetová lékárna s 500 výdejními místy v ČR
search

Arpalit Neo spray s mechanickým rozprašovačem 150ml

Arpalit Neo spray s mechanickým rozprašovačem 150ml
136 Kč
skladem > 10 +Ektoparazitický sprej s mechanickým rozprašovačem.

Popis

Arpalit Neo s mechanickým rozprašovačem se používá k léčbě a prevenci ektoparazitóz u psů. Působí proti blechám (Ctenocephalides spp., klíšťatům (Ixodes spp., Dermacentor spp., Haemaphysalis spp.), vším (Haematopinus spp.), všenkám (Mallophaga spp.), roztočům (Acari spp.) a jejich vývojovým stádiím.

Je vhodný zejména pro menší plemena psů, pro krátkosrstá plemena psů, pro jedince hůře snášející zvuk spreje. Používá se také k desinfekci příbytků zvířat. 

Čirá, bezbarvá tekutina s lehkou parfemací ve formě aerosolu.

Dávkování a způsob užití

Před upotřebením protřepat. Nádobku je nutné držet ve svislé poloze. Přípravek se nanáší stiskem rozprašovače proti směru srsti ze vzdálenosti 15-20 cm od povrchu těla. Velikost dávky se odvíjí od velikosti ošetřovaného zvířete. Ošetření se provádí jen do lehkého zvlhčení kůže nebo srsti přípravkem po celém povrchu těla zvířete s výjimkou obličejové části. K ošetření obličejové části těla se přípravek nastříká na ruku v rukavici a opatrně se vetře do srsti, aby nedošlo k zasažení otvorů. Srst se pročeše hřebenem, kartáčem nebo se rukou promne, aby přípravek prostoupil až na kůži.

Ošetření zvířete je možné po 1 týdnu opakovat. Po aplikaci zvíře 48 hodin nekoupejte. Přípravek je vhodné použít i na ošetření příbytku zvířete vystříkáním do mokra a zaschnutím. Před aplikací do prostoru vždy odstraňte jídlo nebo jídelní nádobí.

Příznaky a potíže

Klíšťata a blechyParaziti

Upozornění

Nepoužívat u koček. Přípravek je extrémně jedovatý pro kočky. Přípravek může být pro kočky nebezpečný i po kontaktu s ošetřeným psem.

Složení

Léčivé látky: Permethrinum 25:75 : 6,0 mg, Fenoxycarbum 1,5 mg

Podrobné informace k produktu Arpalit Neo spray s mechanickým rozprašovačem 150ml


Podobné produktyDoprava zdarma na sLéky.cz