1. internetová lékárna s 500 výdejními místy v ČR
search

Arpalit Neo šampon antiparazitární s extraktem z bambusovníku 250ml

Arpalit Neo šampon antiparazitární s extraktem z bambusovníku 250ml
136 Kč
skladem > 10 +Jemný šampón určený k hubení ektoparazitů.

Popis

Arpalit Neo je jemný šampón určený k hubení ektoparazitů jako jsou blechy, klíštata, vši a všenky.

Používá se pro ošetření psů i jiných kožešinových zvířat. Šampón myje, čistí i ošetřuje srst zvířete. Obsahuje vitamíny B3 a B5, olivový olej a elastin, nevysušuje a nedráždí pokožku, jeho pH je neutrální. Srst po ošetření získává jemnost, pevnost, pružnost, hluboký lesk a jasné zbarvení.

Viskózní čirá tekutina světlezelené barvy.

Dávkování a způsob užití

Přiměřené množství šampónu naneste na namočenou srst a jemným  masírováním vytvořte bohatou pěnu. Pro mláďata nebo malá zvířata šampon použijte zředěný vodou v poměru 1:2. Šampon ponechejte asi 5 minut působit  a poté srst důkladně vlažnou vodou propláchněte. Pro zvýšení lesku a zdraví srsti naneste po umytí přiměřené množství Arpalit Neo kondicionéru s extraktem z listů čajovníku a lehce jej vmasírujte do srsti a pokožky. Ponechte po dobu 2-5 minut působit.  Poté srst opět důkladně propláchněte vlažnou vodou. Srst vysušte fénem nebo nechejte volně proschnout.

Účinek šamponu  proti parazitům prodloužíte následujícím použitím přípravků Arpalit Neo spray, Arpalit Neo pěna nebo Arpalit Neo spray s mechanickým rozprašovačem.

Příznaky a potíže

Klíšťata a blechy

Upozornění

Nepoužívejte na kočky! Nepoužívejte pro nemocná nebo alergická zvířata. Nepoužívejte pro mláďata do stáří 2 měsíců a u fen v době laktace.

Podrobné informace k produktu Arpalit Neo šampon antiparazitární s extraktem z bambusovníku 250ml


Podobné produktyDoprava zdarma na sLéky.cz