1. internetová lékárna s 500 výdejními místy v ČR
search

ADVANCE Tribul cps. 60

ADVANCE Tribul cps. 60
367 Kč Sleva 14%
Původní cena
428 Kč
Ušetříte
-61 Kč / 14 %
skladem > 10 +Advance Tribul je komplexní doplněk stravy obsahující unikátní kombinaci 9 aktivních látek pro podporu kvality erekce. Vhodné pouze pro muže.

Popis

Doplněk stravy Advance Tribul  obsahuje unikátní kombinaci L-argininu, extraktu tribulusu, L-carnitinu, extraktu maca, pycnogenolu, extraktu ženšenu, extraktu šafránu, L-citrulinu a zinku pro maximální synergický efekt. Tribulus (Tribulus terrestris) je rostlina pocházející z Číny, která svými účinky podporuje normální funkci pohlavních orgánů a hormonální aktivitu a příznivě ovlivňuje energii a svalové napětí (tonus). Maca neboli řeřicha peruánská (Lepidium meyenii) podporuje libido (sexualitu), vytrvalost a vitalitu a přispívá k udržení fyzického i duševního zdraví. Ženšen pravý (Panax ginseng) podporuje sexuální zdraví, zejména pak udržení kvality erekce, podporuje krevní oběh a vitalitu, působí proti slabosti a vyčerpání a podporuje celkovou odolnost. Šafrán setý (Crocus sativa) příznivě ovlivňuje plodnost (kvalitu spermií). Zinek je pro organizmus důležitý stopový prvek, který působí antioxidačně, u mužů má příznivý vliv na plodnost.

Dávkování a způsob užití

Užívejte 1 - 2 kapsle denně, zapijte dostatečným množstvím tekutiny. Kapsle můžete užít najednou.

Upozornění

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Přípravek se doporučuje užívat dlouhodobě.

Přípravek není určen pro ženy a děti.

Složení

Obsahuje L-arginin, extrakt kotvičníku zemního (Tribulus terrestris), propionyl-L-carnitin, extrakt Maca (řeřicha peruánská, Lepidium meyenii), pycnogenol (Pinus pinaster extrakt, 95% proatocyanidinů), extrakt ženšenu pravého (Panax ginseng), extrakt šafránu setého (Crocus sativus), oxid zinečnatý, želatinu, stearan hořečnatý.

Podrobné informace k produktu ADVANCE Tribul cps. 60Doprava zdarma na sLéky.cz