1. internetová lékárna s 500 výdejními místy v ČR
search

ADVANCE Tribul cps. 60

ADVANCE Tribul cps. 60
349 Kč Sleva 11%
Původní cena
393 Kč
Ušetříte
-44 Kč / 11 %
skladem 7 +Komplexní doplněk stravy pro podporu kvality erekce. Obsahuje na českém trhu unikátní kombinaci 9 aktivních látek.

Popis

Advance Tribul je doplněk stravy, který obsahuje unikátní kombinaci L-argininu, extraktu tribulusu, L-carnitinu, extraktu maca, extraktu kůry z borovice, extraktu ženšenu, extraktu šafránu, L-citrulinu a zinku pro maximální synergický efekt.

Tribulus (Tribulus terrestris) je rostlina pocházející z Číny, která svými účinky podporuje normální funkci pohlavních orgánů a hormonální aktivitu a příznivě ovlivňuje energii a svalové napětí (tonus).

Maca neboli řeřicha peruánská (Lepidium meyenii) podporuje libido (sexualitu), vytrvalost a vitalitu a přispívá k udržení fyzického i duševního zdraví.

Ženšen pravý (Panax ginseng) podporuje sexuální zdraví, zejména pak udržení kvality erekce, podporuje krevní oběh a vitalitu, působí proti slabosti a vyčerpání a podporuje celkovou odolnost.

Šafrán setý (Crocus sativa) příznivě ovlivňuje plodnost (kvalitu spermií).

Zinek je pro organismus důležitý stopový prvek, který působí antioxidačně, u mužů má příznivý vliv na plodnost.

Dávkování a způsob užití

Užívejte 1 - 2 kapsle denně a zapijte dostatečným množstvím tekutiny. Kapsle můžete užít najednou.

Není určeno pro děti a ženy.

Složení

L-arginin, kotvičník zemní extrakt (Tribulus terrestris), želatina, propionyl-L-carnitin, řeřicha peruánská extrakt – Maca (Lepidium meyenii), extrakt z kůry borovice přímořské (Pinus pinaster), ženšen pravý extrakt (Panax ginseng), šafrán setý extrakt (Crocus sativus), oxid zinečnatý, látka protispékavá: stearan hořečnatý. Neobsahuje lepek, laktózu ani mléčnou bílkovinu.

1 kapsle obsahuje: L-arginin 150 mg, Tribulus extrakt 100 mg, propionyl-L-carnitin 50 mg, Maca extrakt 10:1 (odpovídá 500 mg maca) 50 mg, extrakt z kůry borovice 50 mg, ženšen extrakt 20 mg, šafrán extrakt 20 mg, L-citrulin 20 mg, zinek 5 mg.

Neobsahuje lepek, laktózu ani mléčnou bílkovinu.

Podrobné informace k produktu ADVANCE Tribul cps. 60Doprava zdarma na sLéky.cz