1. internetová lékárna s 500 výdejními místy v ČR
search

Acylpyrin+C šumivé tbl.12

Acylpyrin+C šumivé tbl.12
101 Kč
skladem > 10 +Léčivý přípravek snižující horečku a ulevující od bolesti.

Popis

Podání ve formě šumivých tablet je výhodné pro rychlé dosažení nástupu účinku a snížení výskytu žaludečních obtíží. Acylpyrin+C obsahuje kyselinu acetylsalicylovou, což je účinná látka proti bolesti a horečce. Acylpyrin+C je účinný nejenom na horečku při akutních respiračních onemocněních chřipkového charakteru a onemocněních z nachlazení, ale i na bolesti hlavy, zubů, kloubů a svalů, která tyto onemocnění provázejí.

Dávkování a způsob užití

Nedoporučí-li lékař jinak, užívají dospělí a mladiství od 16 let 1 tabletu v jednotlivé dávce. Dávku je možné opakovat podle potřeby ve 4-hodinových intervalech. Maximální denní dávka je 6 tablet.

Přípravek nepodávat dětem a mladistvým do 16 let. Děti a mladiství smí užívat kyselinu acetylsalicylovou pouze po doporučení lékařem. Přípravek Acylpyrin nesmí těhotné ženy užívat v posledních třech měsících těhotenství. Během prvních šesti měsíců těhotenství a při kojení mohou přípravek užívat jen na výslovné doporučení lékaře.

Příznaky a potíže

Horečka (teplota)

Složení

1 šumivá tableta obsahuje: Acidum acetylsalicylicum (kyselina acetylsalicylová) 320 mg a Acidum ascorbicum (vitamín C) 200 mg. Pomocné látky jsou kyselina citronová, hydrogenuhličitan sodný, monohydrát laktosy, draselná sůl acesulfamu, kyselina fumarová.

Podrobné informace k produktu Acylpyrin+C šumivé tbl.12


Podobné produktyDoprava zdarma na sLéky.cz