1. internetová lékárna s 500 výdejními místy v ČR
search

Activemilk 400g

Activemilk 400g
68 Kč
skladem > 10 +Activemilk je potravina pro zláštní výživu - bez laktózy a lepku s obsahem L-carnitinu, vlákniny, 10 vitaminů, minerálů a vápníku. Obsahuje L-carnitin, vlákninu, 10 vitamínů, minerály a vápník.

Popis

Nápoj Active je ideální jako chutný a snadný způsob doplnění potřebných vitamínů, vápníku a minerálních látek do organismu. Díky nepřítomnosti lepku a laktózy je vhodný zejména pro celiaky a pacienty s alergií na laktózu, jistě však zachutná i zájemcům o zdravou výživu. ACTIVE nápoj je vhodný k přípravě různých teplých i studených nápojů, výborně chutná také s corn flakes nebo müsli. Přidáním kakaa vytvoříte oblíbený nápoj. Rozmixováním čerstvého ovoce do připraveného Active nápoje připravíte osvěžující ovocné koktejly. Příprava nápoje je snadná a rychlá, pouze za pomoci teplé vody. Z jednoho balení výrobku 400g připravíte až 3,5 l nápoje.

Dávkování a způsob užití

0g prášku (2 polévkové nebo 6 kávových lžiček) zalijte 250ml horké vody (60-90 °C) a dobře rozmíchejte. Nápoj lze připravit také za studena, nejlépe pomocí mixéru.
Po každém použití balení opět pečlivě uzavřete, aby směs neztvrdla.

Podrobné informace k produktu Activemilk 400gDoprava zdarma na sLéky.cz