1. internetová lékárna s 500 výdejními místy v ČR
search

ACC 200 por.cps.dur.20x200mg

ACC 200 por.cps.dur.20x200mg
93 Kč
skladem > 10 +



Léčivý přípravek při kašli.

Popis

Léčivá látka acetylcystein rozpouští všechny složky, které způsobují vazkost hlenu. Tím podporuje vykašlávání a tlumí dráždivý kašel. Acetylcystein působí také antioxidačně, a tak podporuje obranné mechanismy organismu.
Přípravek se užívá k léčení všech onemocnění dýchacích cest, která jsou provázena intenzivní tvorbou hustého vazkého hlenu.

Na doporučení lékaře, který určí i dávkování a délku léčby, se přípravek užívá u chronických zánětů průdušek, hrtanu, průdušnice, průduškového astmatu, bronchiolitidy (zánět průdušinek), mukoviscidózy (cystická fibróza, vrozená porucha zkapalňování hlenů), rozedmy plic, bronchiektázií (rozšíření průdušek), předoperačních a pooperačních stavů spojených s větší tvorbou vazkého hlenu v dýchacích cestách a při léčbě zánětu hrtanu, akutní i chronické sinusitidy (zánět vedlejších nosních dutin) a otitis media (zánět středního ucha) s výpotkem.

Dávkování a způsob užití

Pokud lékař neurčí jinak, užívá se ACC 200 obvykle v následujících dávkách:

Dospělí a mládež od 14 let: 3krát denně 1 tobolku (t.j. 3krát 200 mg acetylcysteinu);

Děti mezi 6–14 lety: 2krát denně 1 tobolku (t.j. 2krát 200 mg acetylcysteinu);

Délka léčby u středně těžkých onemocnění je 6 dní, u závažnějších případů dva týdny.

Příznaky a potíže

Kašel

Složení

1 tobolka obsahuje: Acetylcysteinum 200 mg. Pomocné látky: mannitol, kyselina stearová 95%, koloidní bezvodý oxid křemičitý, oxid titaničitý (E 171), želatina.

Podrobné informace k produktu ACC 200 por.cps.dur.20x200mg


Podobné produkty



Doprava zdarma na sLéky.cz