1. internetová lékárna s 500 výdejními místy v ČR
search

ACC 200 NEO šumivé tbl.20x200mg

ACC 200 NEO šumivé tbl.20x200mg
103 Kč
skladem > 10 +



Léčivý přípravek při kašli.

 

Popis

Léčivá látka acetylcystein rozpouští všechny složky, které způsobují vazkost hlenu. Tím podporuje vykašlávání a tlumí dráždivý kašel. Acetylcystein působí také antioxidačně, a tak podporuje obranné mechanismy organismu.
Přípravek se užívá k léčení všech onemocnění dýchacích cest, která jsou provázena intenzivní tvorbou hustého vazkého hlenu.

Bez porady s lékařem může být přípravek užíván dospělými nebo podáván dětem od 6 let při onemocněních dýchacích cest jako jsou akutní zánět průdušek, hrtanu, průdušnice a chřipka a dráždivý kašel při nachlazení.

Na doporučení lékaře, který určí i dávkování a délku léčby, se přípravek užívá u chronických zánětů průdušek, hrtanu, průdušnice, průduškového astmatu, bronchiolitidy (zánět průdušinek), mukoviscidózy (cystická fibróza, vrozená porucha zkapalňování hlenů), rozedmy plic, bronchiektázií (rozšíření průdušek), předoperačních a pooperačních stavů spojených s větší tvorbou vazkého hlenu v dýchacích cestách a při léčbě zánětu hrtanu, akutní i chronické sinusitidy (zánět vedlejších nosních dutin) a otitis media (zánět středního ucha) s výpotkem.

Dávkování a způsob užití

Dospělí a mládež od 14 let: 2–3krát denně 1 šumivou tabletu.

Děti mezi 6–14 lety: 2krát denně 1 šumivou tabletu.

Délka léčby u středně těžkých onemocnění je 6 dní, u závažnějších případů dva týdny. Šumivé tablety se užívají po jídle, rozpuštěné ve vodě.

Příznaky a potíže

Kašel

Upozornění

Jestliže se příznaky onemocnění do 5 dnů (u dětí do 3 dnů) nezlepší, nebo se naopak zhoršují, nebo se projeví nežádoucí účinky nebo jiné neobvyklé reakce, poraďte se o dalším užívání přípravku s lékařem.V žádném případě však bez porady s lékařem neužívejte přípravek déle než 14 dní.

Složení

1 šumivá tableta obsahuje: acetylcysteinum 200 mg. Pomocné látky: kyselina askorbová, bezvodá kyselina citronová, hydrogenuhličitan sodný, uhličitan sodný, sodná sůl sacharinu, mannitol, laktosa, dihydrát natrium- citrátu, ostružinové aroma.

Podrobné informace k produktu ACC 200 NEO šumivé tbl.20x200mg


Podobné produkty



Doprava zdarma na sLéky.cz